All for Joomla All for Webmasters
Bucuresti
Bucuresti
Ilfov
Buftea
0736 831 077 Luni - Vineri 07:00 - 22:00 Bucuresti-Noi, Ilfov, Romania
0736 831 077 Luni - Vineri 07:00 - 20:00 Bucuresti-Noi, Ilfov, Romania
0736 831 077 Luni - Vineri 07:00 - 20:00 Bucuresti-Noi, Ilfov, Romania
Ieftin
0736 831 077
Calitativ
0736 831 077
Durabil
0736 831 077
Vezi Mai Mult

Foraje puturi apa potabila in Bucuresti si Ilfov

Echipa noastra executa foraje puturi in Bucuresti si Ilfov de mica, medie si mare adancime cu tubulatura PVC de inalta presiune tip valrom.

Foraje puturi apa potabila de mica, medie si mare adancime
Cu o experienta in domeniu dobandita din generatie in generatie FORAJE PUTURI BUCURESTI va ofera o gama completa de servicii pentru foraje puturi apa de mica, medie si mare adancime , acestea se executa oriunde in tara indiferent de zona in care locuiti:
– foraje de mica adancime : 0-30 m
– foraj adancime medie : 30-70 m
– foraj de adancime mare : 70-250 m
Aceste foraje se pot executa pe diferite diametre de la 90mm pana la 1000mm.

Puturile pot fi utilizate pentru irigatii si apa potabila cu un debit de 2 – 10 metri cubi pe ora.
Pentru puturile de apa potabila utilizam doar teava de PVC albastra cu filet Valrom-Valplast.
De-a lungul timpului echipa noastra a executat in jur de 100 de foraje puturi anual in diferite zone de campie , deal si munte pe tubulatura PVC sau tuburi din beton.
Indiferent de zona clientii nostrii au beneficiat de garantia noastra de 24 de luni pentru a fi complet satisfacuti de serviciile noastre.
Executam pe langa lucrarile de foraje puturi si piloni de sustinere la orice diametru si adancime precum si stalpi pentru gard.
Pentru o oferta completa va rugam sa ne contactati completand formularul nostru de Cerere de oferta , prin e-mail sau telefonic.

Foraje fantani, Forari puturi, Puturi apa, Foraje apa, Puturi forate, Foraje puturi apa potabila, Foraj fantani, Foraj puturi apa, Foraje orizontale, Preturi foraje puturi, Forari puturi apa, Forare puturi apa, Preturi forari puturi, Puturi de apa, Forari puturi pret, Foraje geotermale, Foraje de apa, Foraj orizontal, Foraj apa, Foraj put apa, Utilaje foraj, Foraj put, Foraj fantani, Instalatie foraj

Executam foraje de mica si mare adancime

Foraje pentru alimentari cu apa mare medie si mica adancime, denisipari, lucrari edilitare. Lucrari complexe de foraje puturi pentru apa, foraj de mica si mare adancime, puturi adanci, denisipari, intretineri puturi, forare puturi adancime apa potabila, alimentare cu apa, foraje apa, piloti forati.
Executam foraje puturi apa de mica si mare adancime la cele mai mici preturi.
Forajele executate de noi cu o echipa specializata in foraje puturi au o durata de functionare medie de peste 15 ani.
Experienta noastra in forararea de puturi va asigura o lucrare durabila si un put de cea mai buna calitate.Executarea forajului se poate efectua in orice parte a tarii indifirent de teren.Pentru orice foraj nu ezitati sa ne contactati. 0736831077

About the author

Leave a Reply

Foraje Puturi Bucuresti

Foraje de mica, medie, si mare adancime pentru apa potabila. Puturile de apa pot fi de doua tipuri: puturi de mica adancime si puturi de mare adancime. In cazul celor dintai apa poate fi obtinuta foarte usor, dar impuritatile pot ajunge usor in lichid astfel incat exista un risc serios de contaminare. Pentru puturile de adancime mare nu exista risc de contaminare, ele neavand impuritati organice.

Foraje Puturi Bucuresti

Comentarii recente

    Foraje Puțuri Bucuresti
    %d blogeri au apreciat: